Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności - AKCEPTUJĘ

19

Lat na rynku

1057

WDROŻEŃ

254374

SPRZEDANYCH LICENCJI

830

Partnerów
Firma AKBIT

Kim jesteśmy?

AKBIT od 2003 roku jest dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań informatycznych przeznaczonych do szeroko pojętej ochrony i zabezpieczenia sieci komputerowych.

SPECJALIZACJA

Koncentrując się na najważniejszych obszarach IT Security, oferujemy rozwiązania zarówno dla wielkich korporacji, jak i średnich oraz małych przedsiębiorstw. Cały czas podnosząc swoją wiedzę.

WSPÓŁPRACA

AKBIT zawdzię™cza swój sukces mię™dzy innymi szeroko rozwiniętej współ‚pracy z Partnerami. Nasze dział‚ania mają na celu pozyskanie nowych Partnerów, jak również wzmocnienie relacji z dotychczasowymi Partnerami.

CELE

Naszym celem jest nie tylko ciągły rozwój poprzez obserwację trendów, ale także przewidywanie tendencji pojawiających się na rynku. Propagując świadomość o zagrożeniach, chcemy zwrócić uwagę na to, jak ważną kwestią jest bezpieczeństwo.

Współpraca

Bezpieczeństwo IT dla każdej Firmy

W AKBIT kierujemy się zasadami współpracy i wzajemnego zaufania, starając się, aby wszelkie kontakty z klientami, dostawcami i współpracownikami stawały się długotrwałe i oparte na partnerskich relacjach. Wszelkie działania realizujemy z zachowaniem wysokiego poziomu etycznego i moralnego oraz społecznej odpowiedzialności biznesu, troszcząc się o rozwój naszych pracowników i dbając o środowisko naturalne.

AKBIT zawdzięcza swój sukces między innymi szeroko rozwiniętej współpracy z Partnerami. Wspólnie z nimi możemy skutecznie spełniać potrzeby Klientów. Dlatego nasze działania mają na celu pozyskanie nowych Partnerów, jak również wzmocnienie relacji z dotychczasowymi Partnerami.

Zapraszamy do kontaktu
Pomoc

Pełne wsparcie przed w trakcie oraz po sprzedaży

Oferujemy najwyższej jakości profesjonalne usługi w zakresie IT. Zawsze. Świadczą o tym opinie klientów, nie nasze obietnice. Nasze usługi skierowane są zarówno do organizacji, które nie dysponują własnymi zasobami o odpowiednich kompetencjach, ale także do tych, które oczekują wsparcia własnych zespołów w procesach związanych z informatyką. Mamy sprawdzony zespół inżynierów, którzy swoją wiedzę i kompetencje wielokrotnie potwierdzili, świadcząc usługi naszym klientom jaki naszym partnerom.

FAQ

Zapraszamy do testowania naszych produktów

Kontakt