Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności - AKCEPTUJĘ


Acunetix v13 – Nowe funkcje, lepsza jakość !!

Miło nam poinformować, iż producent Acunetix wydał 13 wersję swojego wielokrotnie nagradzanego skanera aplikacji webowych. Od dzisiaj każdy posiadający aktywną subskrypcję może zaktualizować swoją wersję do najnowszej wersji 13 – do tego zachęcamy.
Nową wersję można określić w 3 słowach: wydajność, bezpieczeństwo i automatyzacja.

Cryoserver v9.3.1

Ukazał się Cryoserver v9.3.1, wzbogacony o kolejne ulepszenia i funkcjonalności proponowane przez użytkowników. W wersji 9.3.1 znajdziemy m. in.: wyszukiwanie w archiwum po numerze GUID, nowy rodzaj roli DataGuardian (Shared Account Transcript) – który automatycznie otrzymuje zapisy sesji użytkowników przełączających się na inne konto

Zero Trust Network Access z Bitglass

Przysłowie to znaczy, że zaufanie komuś, kto nie jest naprawdę godny zaufania, może mieć szkodliwe skutki. Co ciekawe, ta mądrość dotyczy szczególnie cyberbezpieczeństwa. Istnieje niezliczona liczba zewnętrznych (i wewnętrznych) zagrożeń oraz ludzie, którzy skwapliwie wykorzystaliby nadmierną ufność przedsiębiorstw, aby uzyskać dostęp do ich systemów informatycznych i wykraść ich dane. W związku z tym organizacje muszą upewnić się, że udzielają dostępu tylko zaufanym użytkownikom.

NSA informuje…

W swojej niedawnej publikacji, Mitigating Cloud Vulnerabilities, amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) wydała ważne zalecenia dla organizacji, aby odpowiednio zabezpieczać swoje zasoby chmurowe. Dwa obszary uwzględnione w raporcie, kontrola dostępu i błędy konfiguracyjne, zostały sklasyfikowane jako wysokie ryzyko dla organizacji w zestawieniu zagrożeń NSA.

Przewidywany rozwój chmury w roku 2020r.

Przetwarzanie danych w chmurze to duży biznes. W 2018 r. Statista i CenturyLink wycenili chmurę obliczeniową na 180 mld USD, a do 2020 r. szacuje się, że osiągnie wartość 411 mld USD. Wraz z kolejnymi postępami technologicznymi, wykorzystanie usług w chmurze będzie nadal intensywnie rosło.

Nowości Cryoserver 2020!

Miło nam poinformować, że Producent Cryoserver otrzymał dwie bardzo cenne nagrody na koniec 2019 roku. Pierwsza nagroda wygrana w kategorii TOP10 Cloud Vendor została przyznana na podstawie wyboru użytkowników. 4-ty raz z rzędu Cryoserver otrzymał także nagrodę Most Trusted Email Archiving Tool 2019

-->