Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności - AKCEPTUJĘ


Bitglass ogłasza rozszerzenie integracji

Za pomocą Bitglass firmy mogą nie tylko łatwo zabezpieczyć ruch sieciowy pomiędzy oddziałami, ale i mieć nad nim pełną kontrolę. Do tej pory Bitglass integrował się z takimi rozwiązaniami SD-WAN, jak: Aruba 128 Technology, Fortinet i Silver Peak. 11 lutego Bitglass ogłosił rozszerzenie swoich możliwości o integrację z rozwiązaniami Citrix, Arista Networks, Aviatrix i Sophos.

Cryoserver – kupuj z 50% rabatem

Mamy dla Was świetną wiadomość. Wraz z producentem Cryoserver uruchomiliśmy specjalną promocję na zakup rozwiązań Cryoserver w formie oprogramowania, maszyny wirtualnej lub usługi chmurowej.

Prestiżowa nagroda dla Cryoserver

Na brytyjskiej gali Reseller Choice Awards, która odbyła się wirtualnie 10 grudnia w Londynie, firma Cryoserver otrzymała kolejną nagrodę dla najlepszego dostawcy usług chmurowych/SaaS. Jako jedyny dostawca archiwizacji poczty e-mail, Cryoserver znalazł się..

Raport bezpieczeństwa w chmurze - 2020

Tylko 31% organizacji korzysta z DLP w chmurze, mimo że wyciek danych jest głównym problemem dotyczącym bezpieczeństwa chmury. Raport Bitglass dotyczący bezpieczeństwa w chmurze w 2020 r.

Varonis nabył firmę Polyrize - nowe możliwości!

Pod koniec października 2020 Varonis nabył firmę Polyrize, rozszerzając swoją ofertę o oprogramowanie do mapowania i analizowania relacji między użytkownikami a danymi w magazynach danych w chmurze, takich jak Salesforce, G-suite i Amazon S3, oraz korelowania różnych kont używanych do uzyskiwania dostępu do tych zasobów.