Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności - AKCEPTUJĘ

Cryoserver v9.3.1

Ukazał się Cryoserver v9.3.1, wzbogacony o kolejne ulepszenia i funkcjonalności proponowane przez użytkowników. W wersji 9.3.1 znajdziemy m. in.: wyszukiwanie w archiwum po numerze GUID, nowy rodzaj roli DataGuardian (Shared Account Transcript) – który automatycznie otrzymuje zapisy sesji użytkowników przełączających się na inne konto

Acunetix v13 – Nowe funkcje, lepsza jakość !!

Miło nam poinformować, iż producent Acunetix wydał 13 wersję swojego wielokrotnie nagradzanego skanera aplikacji webowych. Od dzisiaj każdy posiadający aktywną subskrypcję może zaktualizować swoją wersję do najnowszej wersji 13 – do tego zachęcamy.
Nową wersję można określić w 3 słowach: wydajność, bezpieczeństwo i automatyzacja.

NSA informuje…

W swojej niedawnej publikacji, Mitigating Cloud Vulnerabilities, amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) wydała ważne zalecenia dla organizacji, aby odpowiednio zabezpieczać swoje zasoby chmurowe. Dwa obszary uwzględnione w raporcie, kontrola dostępu i błędy konfiguracyjne, zostały sklasyfikowane jako wysokie ryzyko dla organizacji w zestawieniu zagrożeń NSA.