Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności - AKCEPTUJĘ

Przewidywany rozwój chmury w roku 2020r.

Przetwarzanie danych w chmurze to duży biznes. W 2018 r. Statista i CenturyLink wycenili chmurę obliczeniową na 180 mld USD, a do 2020 r. szacuje się, że osiągnie wartość 411 mld USD. Wraz z kolejnymi postępami technologicznymi, wykorzystanie usług w chmurze będzie nadal intensywnie rosło.

Nowości Cryoserver 2020!

Miło nam poinformować, że Producent Cryoserver otrzymał dwie bardzo cenne nagrody na koniec 2019 roku. Pierwsza nagroda wygrana w kategorii TOP10 Cloud Vendor została przyznana na podstawie wyboru użytkowników. 4-ty raz z rzędu Cryoserver otrzymał także nagrodę Most Trusted Email Archiving Tool 2019

Jeszcze szybciej z Cryoserver 9.3.0

Miło nam poinformować, iż ukazała się nowa wersja rozwiązania Cryoserver – 9.3.0. Producent wprowadza szereg zmian, optymalizacji silników i nowości w tej wersji, ale jest to także krok w kierunku wersji 10, spodziewanej za kilka miesięcy.

-->