Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności - AKCEPTUJĘ

Twoje centrum bezpieczeństwa

Rozwiązanie Security Service Center jest usługą z kategorii zaawansowanych rozwiązań służących do automatycznego wykrywania oraz zarządzania incydentami bezpieczeństwa IT - Security Threat Detection and Response – pozwala na rozpoznawanie nowych rodzajów cyberzagrożeń, m.in. poprzez wykorzystanie technologii opartych na sztucznej inteligencji – (sieci neuronowych - Machine Learning oraz Deep Learning) - pozwalających na wykrywanie oraz reakcję w zakresie: zagrożeń, ataków i incydentów - na wczesnym etapie ich wystąpienia.

Sercem Security Service Center jest rozwiązanie IBM QRadar SIEM będące obecnie niekwestionowanym liderem rynku (lider rankingu firmy Gartner) oparte na technologii Sense Analytics, będącej zbiorem zaawansowanych algorytmów i analiz. IBM Qradar Advisor i Watson wspiera więc Security Service Center w rozpoznawaniu zagrożeń, ich klasyfikacji, priorytetyzacji oraz łagodzeniu i eliminacji dzięki wykorzystaniu integracji z platformą QRadar Security Analytics Platform. Wykrywa ukryte zagrożenia i automatyzuje analizy, rewolucjonizując charakter pracy analityków bezpieczeństwa.

Rozwiązanie działa w każdej infrastrukturze. Integracja z istniejącymi zabezpieczeniami IT security. Długoterminowe przechowywanie logów. Anonimizacja danych wrażliwych. W ramach usługi jest dostępny dedykowany zespół inżynierów w zależności od potrzeb. Wsparcie inżynierów na każdym etapie usługi. Wsparcie w języku polskim.

Strona producenta
Kategoria

SIEM

Rodzaj oprogramowania

As A Serice

Data

01/2020