Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności - AKCEPTUJĘ
zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi

Ważne Informacje

W przypadku problemu jakiegokolwiek rozwiązania z naszego portfolio uprzejmie prosimy o kontakt z naszym supportem pod adresem support@akbit.pl
W najnowszej wersji 9.5.5 Cryoserver pojawiła się nowa funkcja

możliwość wyeksportowania maili z archiwum wprost do pliku PST.
Dotychczas można było wyeksportować wiadomości do pliku PDF lub w formacie eml do pliku ZIP.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem supportu w celu umówienia się na aktualizację oprogramowania Cryoserver do wersji v9.5.5.

Nowa wersja 9.5.2 zawiera istotne ulepszenia, a najważniejsze z nich to:
- wsparcie dla protokołu TLS 1.2
- ulepszona obsługa Graph i OAuth
- wsparcie dla MS Graph przy imporcie danych i replikacji folderów
- rozszerzone wsparcie dla kodowania znaków w języku polskim
- ulepszony mechanizm exportu wiadomości (od strony silnika)

Producent Acuentix oferuje licencje oparte na ilości targetów (skanowanych aplikacji). Aby wyjaśnić czym jest target, zapraszamy na blogu producenta: Acunetix - TARGET
Informacja dla Klientów używających serwera Safend 3.4.9 oraz stacji roboczych z Windows10: jeśli występują problemy z aktualizacją systemu Windows 10 lub z dużym obciążeniem RAM, zalecana jest aktualizacja agenta Safend do wersji 3.4.9970.5. Prosimy o kontakt z naszym działem supportu pod adresem support@akbit.pl.
Firma wypożyczająca przed wypożyczeniem sprzętu demo powinna wypełnić formularz wypożyczenia. Firma wypożyczająca odbiera i oddaje urządzenie wraz z ubezpieczeniem na swój koszt.
Każdy partner, celem zarejestrowania projektu, powinien zgłosić się po unikatowy link do rejestracji projektu. Tylko po rejestracji projektu można uzyskać specjalne ceny. Prosimy o kontakt z opiekunem lub na adres sales@akbit.pl
Bitglass jako system do ochrony i kontrolowania danych w aplikacjach chmurowych, jest w stanie zabezpieczać dowolną aplikację cloud. Zarówno znane rozwiązania jak Office365, Gsuite, SalesForce, AWS, LinkedIn, SLACK, Facebook, BOX, dropbox, Conflunece - JIRA, Workday, Cisco Spark oraz małe lokalne rozwiązania chmurowe mogą być w pełni chronione przez Bitglass CASB.
W wersji Cryoserver 9.3 producent dodał mechanizm ułatwiający rozszerzenie pojemości archiwum. Wystarczy podłączyć nowy dysk, uruchomić jeden skrypt i rozszerzyć pojemość archiwum z poziomu interfejsu GUI. Jeśli chcesz szybko dodać nowy dysk, prosimy o kontakt z naszym działem supportu pod adresem support@akbit.pl.