Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności - AKCEPTUJĘ
zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi

Ważne Informacje

W przypadku problemu jakiegokolwiek rozwiązania z naszego portfolio uprzejmie prosimy o kontakt z naszym supportem pod adresem help@akbit.pl
Bieżąca wersja ma numer 9.6.7 (z 13 grudnia 2022)
Zmiany od wersji 9.6.0:
Możliwość włączenia/wyłączenia opcji SAML login
Obsługa zmiany zakresu dat za pomocą kółka myszy
Obsługa IMAP Impersonation z autentykacją SASL
Eksport do PDF – każda wiadomość jest na nowej stronie
Eksport do PDF z wydzieleniem załączników
Eksport maili z archiwum wprost do pliku PST
Obsługa monitoringu przez Prometheus dla importu PST
Ulepszenia w zakresie:
- procesu Mailbox Reader
- konfiguracji przez setup wizard
- działania suwaka zmiany zakresu dat
- obsługi akcji pod prawym klawiszem myszy na stronie wyników wyszukiwania
- masowego importu z plików PST

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem supportu help@akbit.pl
w celu umówienia się na aktualizację oprogramowania Cryoserver

W wersji Cryoserver 9.3 producent dodał mechanizm ułatwiający rozszerzenie pojemości archiwum. Wystarczy podłączyć nowy dysk, uruchomić jeden skrypt i rozszerzyć pojemość archiwum z poziomu interfejsu GUI. Jeśli chcesz szybko dodać nowy dysk, prosimy o kontakt z naszym działem supportu pod adresem help@akbit.pl
Producent Acuentix oferuje licencje oparte na ilości targetów (skanowanych aplikacji). Aby wyjaśnić czym jest target, zapraszamy na blog producenta: Acunetix - TARGET
Informacja dla Klientów używających serwera Safend 3.4.9 oraz stacji roboczych z Windows10/11: jeśli występują problemy z aktualizacją systemu Windows lub z dużym obciążeniem RAM, zalecana jest aktualizacja agenta Safend. Prosimy o kontakt z naszym działem supportu pod adresem help@akbit.pl.
Firma wypożyczająca przed wypożyczeniem sprzętu demo powinna wypełnić formularz wypożyczenia. Firma wypożyczająca odbiera i oddaje urządzenie wraz z ubezpieczeniem na swój koszt.
Każdy partner, celem zarejestrowania projektu, powinien zgłosić się po unikatowy link do rejestracji projektu. Tylko po rejestracji projektu można uzyskać specjalne ceny. Prosimy o kontakt z opiekunem lub na adres sales@akbit.pl
W wersji firmware 3.1.220523 producent dodał nową opcję monitorowania i ochrony zdalnych małych podsieci za pomocą Enforcer Agent.
Enforcer Agent jest instalowany na systemie Windows 64-bit i komunikuje się z centralnym urządzeniem CGX-Access. CGX profiluje urządzenia widziane w sieci zdalnej, a agent lokalnie egzekwuje polityki bezpieczeństwa. Zastosowanie Enforcer Agent upraszcza i obniża koszt ochrony sieci w firmach, mających wiele małych zdalnych lokalizacji.
EasyNAC identyfikuje urządzenia w oparciu o ich adres MAC, zatem jak się ochronić przed podszywaniem się pod istniejący adres MAC?

EasyNAC oferuje w tym zakresie mechanizm „fingerprinting”, czyli profilowania urządzeń za pomocą szerszego zestawu cech:
- adres MAC
- adres IP
- OS
- hostname
- switch port
- open ports

Konkretne wartości powyższych atrybutów stanowią „cyfrowy podpis” urządzenia. Zmiana którejkolwiek z nich jest traktowana jako próba podszycia się pod dany adres MAC i urządzenie może zostać natychmiast zablokowane przez easyNAC.
Dostępny jest firmware EasyNAC 3.1.230215
Zawiera szereg poprawek i uaktualnień komponentów.
Aby pobrać nowy firmware, prosimy o kontakt z help@akbit.pl