Odpowiednie raportowanie

Fastvue to dedykowane narzędzie raportujące dla systemów brzegowych takich jak systemy UTM i rozwiązań filtrujących strony. Rozwiązanie zostało zaprojektowane tak, aby w jak najprostszy i najbardziej czytelny sposób oddać do rąk administratorów i innych osób analizujących dane, narzędzie raportujące wykorzystanie stron internetowych.

FastvueFastvue
FastvueFastvue


Tylko właściwe dane

Dzięki opatentowanej technologii Fastvue Site Clean, przedstawione w raportach dane są odpowiednio przefiltrowane, bez zbędnych i nadmiarowych informacji takich jak: linki do ukrytych stron z reklamami, komunikacja ze stronami śledzącymi aktywność czy komunikacja z widgetów przeglądarki.

FastvueFastvue

Proste i efektywne
Jeśli nie masz czasu zostać ekspertem od analizy plików logów ze swojego systemu brzegowego, Fastvue jest idealnym narzędziem dla Ciebie – w szybki i przejrzysty sposób wyświetli wszystkie niezbędne informacje dotyczące wykorzystania stron, aplikacji i wszystkich połączeń pracowników.

Raportowanie nie musi być trudne
Zestaw gotowych raportów oraz możliwość tworzenia własnych widoków oraz planowania raportów wysyłanych mailem powoduje, że używanie systemu raportowania nie musi być trudne. Uruchomienie Fastvue to kilka minut i już możesz cieszyć się pierwszymi statystykami.

Wsparcie dla wszystkich rozwiązań sieciowych
Niezależnie jakie rozwiązanie sieciowe posiadasz, możesz skorzystać z rozwiazań Fastvue. Dla rozwiązań Sophos, Barracuda, SonicWall i TMG użyj Fastvue Reporter. Jeśli posiadasz inne rozwiązanie sieciowe lub inny system brzegowy skorzystaj z narzędzia Fastvue WebSpy Vantage.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ