Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności - AKCEPTUJĘ
Strona producenta
Kategoria

skaner podatności webowych

Rodzaj oprogramowania

on-premis i on-line

Data

09/2020

Netsparker - Web Vulnerability Scanner

Netsparker to rozwiązanie do skanowania podatności w aplikacjach webowych. Rozwiązanie przeznaczone do pracy w każdym środowisku z ukierunkowaniem na klientów klasy Enterprise. Zastosowanie wielu unikatowych technologii i połączenie klasycznego silnika z nowoczesnymi mechanizmami, Netsparker pozwala na precyzyjne badanie każdej aplikacji webowej, osiągając bardzo wysoki współczynnik wykrywania podatności. Doskonałe, wbudowane narzędzia do zarządzania podatnościami, czynią z Netsparker idealne narzędzie do codziennej pracy w środowisku aplikacji webowych. Możliwość ciągłego badania podatności aplikacji skutkuje stałym obserwowanie zmian wraz z rozwojem aplikacji.

Zastosowanie autorskich mechanizmów Proof-Based Scanning pozwala na wskazanie rzeczywiście istniejących podatności, doskonale redukując ilość false positive w wynikach skanowania. Precyzyjne raporty pozwalają na zapoznanie się z wykrytymi podatnościami, zawierają także wskazówki wyeliminowania znalezionych błędów. Unikatowa technologia Netsparker Hawk odpowiada za wykrywanie podatności Out-of-Band (przede wszystkim Blind SQL injection i pochodnych).

Najnowsza wersja Netsparker zawiera odświeżony interfejs użytkownika z nowymi przydatnymi funkcjami – interaktywnym narzędziem do badania wykrytych podatności, wykresami trendów bezpieczeństwa, aktualizowanymi po każdym teście aplikacji oraz mechanizm automatycznego optymalizowania prowadzonych skanów aplikacji.

Rozwiązanie dostępne w wersji Standard (OnPremise), Team (Hosted) oraz Enterprise (Hosted lub OnPremises).