cryoserver

Varonis w dystrybucji AKBIT.

Z przyjemnością informujemy, że firma AKBIT została wyłącznym dystrybutorem rozwiązanie firmy Varonis.

Rozwiązanie Varonis zapewnia pełną widoczność i kontrolę nad danymi lokalnymi i chmurowymi. Użytkownik otrzymuje pojedynczą, ujednoliconą platformę do zarządzania ryzykiem i ochrony poufnych danych.

Dzięki Varonis dowiesz się gdzie znajdują się Twoje wrażliwe dane, upewnisz się, że tylko właściwe osoby mają dostęp do danych poufnych, wykryjesz i powstrzymasz zagrożenia zewnętrzne oraz utrzymasz wysoki poziom bezpieczeństwa zgodny z przyjętymi regulacjami.

Varonis automatycznie skanuje i klasyfikuje wrażliwe dane, przechowywane na serwerach plików, urządzeniach NAS, SharePoint, Office 365 i innych udziałach lokalnych i chmurowych. Varonis zawiera gotową bibliotekę prawie 50 wbudowanych reguł i ponad 400 wzorców dla wszystkich powszechnych standardów (HIPAA, SOX, PCI, RODO i inne). Ponadto posiada ponad 340 wzorców RODO, obejmujących wszystkie kraje UE.

Varonis jest pionierem w dziedzinie bezpieczeństwa i analizy danych, specjalizującym się w oprogramowaniu do ochrony danych, wykrywaniu i reagowaniu na zagrożenia oraz zapewniania zgodności z przyjętymi standardami.