bitglass

Ochrona CrowdStrike dostępna z Bitglass

Miło nam poinformować, że producent Bitglass nawiązał współpracę z liderem ochrony cloudowej przed zagrożeniami Zero-Day, Malware i Ransomware – firmą CrowdStrike. Platforma Falcon dostępna jest teraz dla każdego użytkownika Bitglass jako dodatkowy pakiet bezpieczeństwa oprócz dostępnego już

więcej informacji znajdziecie tutaj  

CrowdStrike to zaawansowane narzędzie do ochrony przed Ransomware, Malware, zagrożeniami Zero-Day, wykorzystujące szereg innowacyjnych technologii – uczenie maszynowe (oparte na ponad 500 mld procesów dziennie), wspierana przez sztuczną inteligencję analiza przesyłanych danych i plików, mechanizm wykrywania i przewidywania zagrożeń w czasie rzeczywistym. To wszystko składa się na ogromną skuteczność tej platformy i pełną ochronę zarówno zasobów chmurowych jak i stacji końcowych użytkowników, pobierających dane z chmury.

Bitglass zapewnia precyzyjną kontrolę dostępu do aplikacji chmurowych z każdego urządzenia (zarządzanego i niezarządzanego)
 i miejsca, ochronę danych w chmurze z zastosowaniem reguł DLP w czasie rzeczywistym, szyfrowanie wrażliwych danych, wykrywanie malware w momencie wgrywania i pobierania plików z chmury, ochronę danych firmowych na urządzeniach mobilnych BYOD. To wszystko bez instalowania jakichkolwiek agentów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak Bitglass może zabezpieczyć Twoją organizację?
Skontaktuj się z nami: sales@akbit.pl.