Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności - AKCEPTUJĘ
Acunetix / netsparker

One Time Scan

Acunetix/Netsparker One Time Scan to kampania skierowana do wszystkich firm, które chciałyby monitorować poziom zabezpieczeń swoich aplikacji webowych ale do tej pory nie miały do czynienia ze skanerami klasy DAST

Wraz z Invicti Group mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w kampanii Acunetix/Netsparker One Time Scan. W obliczu zagrożeń wywołanych przez coraz bardziej wyrafinowane ataki hakerskie oraz kampanie malware’owe warto znać poziom zabezpieczeń aplikacji webowych. Jednorazowy audyt infrastruktury aplikacji webowych jest niewystarczający, zwłaszcza, że aplikacje zmieniają się bardzo często, nawet codziennie. Dlatego rozwiązania do automatycznego skanowania apliacji webowych (DAST) takie jak Acunetix i Netsparker mogą zapewnić stałe monitorowanie poziomu bezpieczeństwa.

Czym jest One Time Scan?

Acunetix/Netsparker One Time Scan to kampania skierowana do wszystkich firm, które chciałyby monitorować poziom zabezpieczeń swoich aplikacji webowych ale do tej pory nie miały do czynienia ze skanerami klasy DAST. One Time Scan to jednorazowy skan, jednej aplikacji klienta, który ma pokazać jak przydatne są to narzędzia. Po zakończonym skanie organizujemy spotkanie, na którym omówimy jak dużo podatności udało się znaleźć, jakiego typu oraz podsumowujemy całość operacji z każdym Klientem indywidualnie. Po zakończonym omówieniu wszystkie dane na temat podatności skanowanych aplikacji są bezpiecznie usuwane z naszego skanera.

One Time Scan

Dla kogo One Time Scan?

Acunetix/Netsparker One Time Scan jest dla każdej organizacji, która posiada jakąkolwiek aplikację webową i chciałaby ją przeskanować, żeby ocenić jej poziom bezpieczeństwa.

Ile kosztuje One Time Scan?

One Time Scan jest całkowicie darmowy. Każdej firmie przysługuje wykonanie jednego skanu aplikacji webowej. Jeśli potrzebujesz przeskanować więcej niż jedną aplikację skontaktuj się z naszymi Partnerami, wspólnie wycenimy dla Ciebie rozwiązanie Acunetix lub Netsparker.

Do kiedy?

30 kwietnia 2021r.

mission area thumb

ZAPRASZAMY NA ONE TIME SCAN

PROŚBA O KONTAKT

Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Państwem celem ustalenia dogodnego terminu przeprowadzenia skanu Państwa aplikacji webowej.