thumb

Kilka słów o naszej firmie

AKBIT od 2003 roku jest dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań informatycznych przeznaczonych do szeroko pojętej ochrony i zabezpieczenia sieci. Koncentrując się na najważniejszych obszarach IT, oferujemy rozwiązania zarówno dla wielkich korporacji, jak i średnich oraz małych przedsiębiorstw.

Firma AKBIT zawsze stara się angażować w akcje charytatywne, pomagając najbardziej potrzebującym. Ważne jest dla nas aby uczestniczyć we wszytskich ważniejszych wydażeniach związanych z barnążą IT Security. Uczestniczymy w różnego rodzaju eventach, spotykając się z naszymi partnerami jak i ich klientami.

W AKBIT kierujemy się zasadami współpracy i wzajemnego zaufania, starając się, aby wszelkie kontakty z klientami, dostawcami i współpracownikami stawały się długotrwałe i oparte na partnerskich relacjach. Wszelkie działania realizujemy z zachowaniem wysokiego poziomu etycznego i moralnego oraz społecznej odpowiedzialności biznesu, troszcząc się o rozwój naszych pracowników i dbając o środowisko naturalne.


AKBIT zawdzięcza swój sukces między innymi szeroko rozwiniętej współpracy z Partnerami. Wspólnie z nimi możemy skutecznie spełniać potrzeby Klientów. Dlatego nasze działania mają na celu pozyskanie nowych Partnerów, jak również wzmocnienie relacji z dotychczasowymi Partnerami.

Wizja i Filozofia

OBSŁUGA PARTNERA

Dążymy do sytuacji w której nasz dział handlowy będzie idealnie zorientowany na potrzeby naszych partnerów, zapewniając usługi dotyczące sprzedaży i wsparcia technicznego naszych produktów na najwyższym możliwym do osiągnięcia poziomie.


SZACUNEK DLA ŚRODOWISKA

W naszych codziennych działaniach podchodzimy z szacunkiem do zasobów z których korzystamy, zarówno jeśli chodzi wykorzystywanie energii jak również dbanie o środowisko naturalne w sposób możliwie oszczędny i świadomy. Współpracujemy z firmami które wspierają ochronę środowiska.

PRAWO I NORMY ETYCZNE

Zasatdy etykia są podstawą naszej działalności, przestrzegamy obowiązujących reguł prawnych a także norm etycznych wspierając odpowiednie zachowania, zgodne z prawem oraz kodeksem etycznym.ODPOWIEDZIALNOŚĆ

W naszej działalności z szacunkiem podchodzimy do zagadnień związanych z oczekiwaniami naszych partnerów oraz klientów, w podejmowanych działaniach kierujemy się względami sprawiedliwości a zasady transparentności oraz otwartości publicznej są ważne dla działalności naszej Firmy.

ProducenciNasze Kompetencje

team
www.safend.com
team
www.safend.com
team
www.safend.com
team
www.safend.com
team
www.snoopwall.com
team
www.wave.com
team
www.wave.com
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ