thumb

Kilka słów o naszej firmie

AKBIT od 2003 roku jest dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań informatycznych przeznaczonych do szeroko pojętej ochrony i zabezpieczenia sieci. Koncentrując się na najważniejszych obszarach IT, oferujemy rozwiązania zarówno dla wielkich korporacji, jak i średnich oraz małych przedsiębiorstw.

Firma AKBIT zawsze stara się angażować w akcje charytatywne, pomagając najbardziej potrzebującym. Ważne jest dla nas, aby uczestniczyć we wszystkich ważniejszych wydarzeniach związanych z branżą IT Security. Uczestniczymy w różnego rodzaju eventach, spotykając się z naszymi partnerami jak i ich klientami.

W AKBIT kierujemy się zasadami współpracy i wzajemnego zaufania, starając się, aby wszelkie kontakty z klientami, dostawcami i współpracownikami stawały się długotrwałe i oparte na partnerskich relacjach. Wszelkie działania realizujemy z zachowaniem wysokiego poziomu etycznego i moralnego oraz społecznej odpowiedzialności biznesu, troszcząc się o rozwój naszych pracowników i dbając o środowisko naturalne.


AKBIT zawdzięcza swój sukces między innymi szeroko rozwiniętej współpracy z Partnerami. Wspólnie z nimi możemy skutecznie spełniać potrzeby Klientów. Dlatego nasze działania mają na celu pozyskanie nowych Partnerów, jak również wzmocnienie relacji z dotychczasowymi Partnerami.

Wizja i Filozofia

OBSŁUGA PARTNERA

Dążymy do sytuacji w której nasz dział handlowy będzie idealnie zorientowany na potrzeby naszych partnerów, zapewniając usługi dotyczące sprzedaży i wsparcia technicznego naszych produktów na najwyższym możliwym do osiągnięcia poziomie.


SZACUNEK DLA ŚRODOWISKA

W naszych codziennych działaniach podchodzimy z szacunkiem do zasobów z których korzystamy, zarówno jeśli chodzi o wykorzystywanie energii jak również dbanie o środowisko naturalne w sposób możliwie oszczędny i świadomy. Współpracujemy z firmami które wspierają ochronę środowiska.

PRAWO I NORMY ETYCZNE

Zasady etykia są podstawą naszej działalności, przestrzegamy obowiązujących reguł prawnych a także norm etycznych wspierając odpowiednie zachowania, zgodne z prawem oraz kodeksem etycznym.ODPOWIEDZIALNOŚĆ

W naszej działalności z szacunkiem podchodzimy do zagadnień związanych z oczekiwaniami naszych partnerów oraz klientów, w podejmowanych działaniach kierujemy się względami sprawiedliwości a zasady transparentności oraz otwartości publicznej są ważne dla działalności naszej Firmy.

ProducenciTa strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ