Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności - AKCEPTUJĘ


EasyNAC integrację z SentinelOne

InfoExpress, Inc. konsekwentnie poszerza listę partnerów integracyjnych. Ostatnio dodał do swojego produktu EasyNAC integrację z SentinelOne, rozwiązaniem typu XDR.

Łatwa integracja EasyNAC - VMware Carbon Black

  • październik 2022
  • AKBIT

Ten krótki film pokazuje, na przykładzie VMware Carbon Black, jak łatwa jest integracja rozwiązania EasyNAC (Network Access Control) z systemami zarządzania bezpieczeństwem stacji roboczych.

Korzyści z używania skanera bezpieczeństwa

Skanowanie zabezpieczeń to zautomatyzowany proces, który skanuje elementy sieci, aplikacji lub urządzenia w celu sprawdzenia luk w zabezpieczeniach. Skanowanie bezpieczeństwa jest procesem, który powinien być podejmowany regularnie, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji.

Varonis zapowiedział DatAdvantage Cloud

Varonis zapowiedział DatAdvantage Cloud, rozwiązanie chroniące aplikacje SaaS i IaaS o znaczeniu krytycznym -- AWS, Box, GitHub, Google Drive, Jira, Okta, Salesforce, Slack, i Zoom.

Acunetix Web Vulnerability Report - Wiosna 2021

W raporcie znajdziesz jaki jest stan bezpieczeńtwa aplikacji internetowych w czasach globalnej pandemii. Firmy zostały zmuszone do rekonfiguracji swojego działania. Poprzez pracę zdalną firmy zostały zmuszone do wdrażania usług chmurowych, co spowodowało, że bezpieczeństwo aplikacji stało się priorytetem. W roku 2020 średnio w mięsiącu było 185 000 alertów związanych z bezpieczeństwem.

ACUNETIX / NETSPARKER - One Time Scan

Wraz z Invicti Group mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w kampanii Acunetix/Netsparker One Time Scan. W obliczu zagrożeń wywołanych przez coraz bardziej wyrafinowane ataki hakerskie oraz kampanie malware’owe warto znać poziom zabezpieczeń aplikacji webowych. Jednorazowy audyt infrastruktury aplikacji webowych jest niewystarczający, zwłaszcza, że aplikacje zmieniają się bardzo często, nawet codziennie. Dlatego rozwiązania do automatycznego skanowania apliacji webowych (DAST) takie jak Acunetix i Netsparker mogą zapewnić stałe monitorowanie poziomu bezpieczeństwa.

nowa wersja Acunetix 14

Miło nam poinformować, że od dzisiaj dostępna jest nowa wersja 14 rozwiązań Acunetix. Na chwilę obecną aktualizacji do wersji 14 dostępna jest tylko dla systemów OnPremise, rozwiązania oparte o usługę Acunetix Online zostaną zaktualizowane przez Producenta w przeciągu najbliższych miesięcy.