Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności - AKCEPTUJĘ


Czy phishing znów staje się groźniejszy od ransomware’u?

Jeszcze nie tak dawno temu większość z nas pracowała w biurze. Ale dziś, ponad rok od wybuchu globalnej pandemii COVID-19, jest już pewne, że przez długi czas, a być może nawet nigdy, nie nastąpi całkowity powrót do biura. Przyszłość stoi pod znakiem pracy zdalnej lub hybrydowej.

Czy potrafisz zapewnić bezpieczeństwo w hybrydowym środowisku pracy?

Jeszcze nie tak dawno temu większość z nas pracowała w biurze. Ale dziś, ponad rok od wybuchu globalnej pandemii COVID-19, jest już pewne, że przez długi czas, a być może nawet nigdy, nie nastąpi całkowity powrót do biura. Przyszłość stoi pod znakiem pracy zdalnej lub hybrydowej.

Varonis zapowiedział DatAdvantage Cloud

Varonis zapowiedział DatAdvantage Cloud, rozwiązanie chroniące aplikacje SaaS i IaaS o znaczeniu krytycznym -- AWS, Box, GitHub, Google Drive, Jira, Okta, Salesforce, Slack, i Zoom.

Kolejna nagroda dla Bitglass

Pandemia wymusiła zmianę sposobu pracy ze stacjonarnej na zdalną. Trudno się spodziewać, aby w najbliższym czasie ten trend uległ zmianie. Firmy stoją przed wyzwaniem technologicznym, jak zapewnić bezpieczeństwo pracy z firmowymi danymi w sieci.

Acunetix Web Vulnerability Report - Wiosna 2021

W raporcie znajdziesz jaki jest stan bezpieczeńtwa aplikacji internetowych w czasach globalnej pandemii. Firmy zostały zmuszone do rekonfiguracji swojego działania. Poprzez pracę zdalną firmy zostały zmuszone do wdrażania usług chmurowych, co spowodowało, że bezpieczeństwo aplikacji stało się priorytetem. W roku 2020 średnio w mięsiącu było 185 000 alertów związanych z bezpieczeństwem.

ACUNETIX / NETSPARKER - One Time Scan

Wraz z Invicti Group mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w kampanii Acunetix/Netsparker One Time Scan. W obliczu zagrożeń wywołanych przez coraz bardziej wyrafinowane ataki hakerskie oraz kampanie malware’owe warto znać poziom zabezpieczeń aplikacji webowych. Jednorazowy audyt infrastruktury aplikacji webowych jest niewystarczający, zwłaszcza, że aplikacje zmieniają się bardzo często, nawet codziennie. Dlatego rozwiązania do automatycznego skanowania apliacji webowych (DAST) takie jak Acunetix i Netsparker mogą zapewnić stałe monitorowanie poziomu bezpieczeństwa.

nowa wersja Acunetix 14

Miło nam poinformować, że od dzisiaj dostępna jest nowa wersja 14 rozwiązań Acunetix. Na chwilę obecną aktualizacji do wersji 14 dostępna jest tylko dla systemów OnPremise, rozwiązania oparte o usługę Acunetix Online zostaną zaktualizowane przez Producenta w przeciągu najbliższych miesięcy.

Bitglass najlepszym systemem CASB

Miło nam poinformować, że kolejny produkt z naszego portfolio Bitglass, Inc., został ogłoszony zwycięzcą w Cyber Security Global Excellence Awards 2021.