Web Vulnerability Scanner

Acunetix Web Vulnerability Scanner to zaawansowana aplikacja pozwalająca sprawdzać dowolną stronę i aplikację webową pod kątem występowania podatności i możliwości przeprowadzania specjalizowanych ataków. Ze względu na powszechność stosowania aplikacji webowych, każde przedsiębiorstwo jest narażone na ataki mające na celu przejęcie danych bądź dostęp do zasobów informacji. Dlatego też ważną rolę odgrywa proces weryfikacji podatności na sprecyzowane ataki na wybrane aplikacje. System umożliwia potwierdzenie bezpieczeństwa aplikacji w odniesieniu do standardów PCI DSS.


Acunetix

Acunetix, jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań do weryfikacji podatności stron i aplikacji webowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma stała się specjalistą dostarczającym zaawansowane rozwiązanie Acunetix Web Vulnerability Scanner. To narzędzie zapewnia weryfikację każdej strony i każdej aplikacji webowej pod kątem występowania luk bezpieczeństwa czy możliwości wykonania różnego rodzaju ataków. Aplikacja Acunetix WVS oferuje także wsparcie dla firm, które działają w oparciu o standard PCI-DSS. Rozwiązanie pozwala weryfikować poziom bezpieczeństwa dowolnej strony umożliwiającej wykonywanie transakcji płatniczych. System jest wyposażony w innowacyjny moduł AcuSensor pozwalający na wykrycie każdej podatności stron.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ