Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności - AKCEPTUJĘ
+48 509 465 074 akbit@akbit.pl

skaner podatności


Home Blog Acunetix Blog Acunetix

Acunetix Premium Plus dodatkowe funkcje:

Konfigurowalna kontrola dostępu oparta na rolach (RBAC):
Acunetix oferuje kontrolę dostępu opartą na rolach (RBAC) w celu zarządzania dostępem użytkowników. RBAC umożliwia ograniczanie dostępu użytkownika do Acunetix stosownie do posiadanej roli. Zarządzanie użytkownikami jest dostępne na stronie Ustawienia, na karcie Użytkownicy. Na tej karcie możesz sprawdzić role przydzielone każdemu użytkownikowi. Możesz także wyszukiwać użytkowników i filtrować ich na podstawie ich ról, statusu konta i grupy użytkowników.

Pojedyncze logowanie (SSO):
Acunetix obsługuje jednokrotne logowanie (SSO), aby umożliwić użytkownikom łatwe poruszanie się między stronami internetowymi/aplikacjami. Single Sign-On to scentralizowany system logowania, który pozwala uzyskać dostęp do wielu witryn internetowych lub aplikacji internetowych za pomocą pojedynczego uwierzytelnionego konta użytkownika. Możesz na przykład potrzebować systemu, który pozwoli użytkownikom, którzy są już zalogowani na jednym z Twoich serwisów, logować się jednocześnie na innych Twoich stronach internetowych (jedna może być blogiem, a druga sklepem).

Skanowanie wewnętrzne (Agenci):
Skanowanie wewnętrzne umożliwia klientowi Acunetix Premium Plus Online skanowanie aplikacji internetowych, które nie są dostępne z Internetu. Wewnętrznego agenta skanującego można zainstalować w sieci wewnętrznej i zarządzać nim za pośrednictwem portalu Acunetix Online w celu skanowania zasobów wewnętrznych. Wyniki skanowania zasobów wewnętrznych są automatycznie przesyłane do portalu Acunetix Online, dzięki czemu można nimi zarządzać razem z wynikami innych skanów.

Acunetix Web Vulnerability Scanner to zaawansowana aplikacja pozwalająca sprawdzać dowolną stronę i aplikację webową pod kątem występowania podatności i możliwości przeprowadzania specjalizowanych ataków.

Więcej

Kontakt

ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa, Polska

akbit@akbit.pl

+48 509 465 074