Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności - AKCEPTUJĘ
+48 509 465 074 akbit@akbit.pl

skaner podatności


Home Blog Acunetix Blog Acunetix

Dlaczego trzeba chronić aplikacje web i dlaczego tak łatwo je atakować

Webinar - wtorek 28.02.2023 godzina 10:00 - Rejestracja - Link

Wszyscy wiemy, że trzeba chronić aplikacje web, a jednak ataki na nie są nadal skuteczne i stanowią jedno z głównych źródeł incydentów bezpieczeństwa w organizacji. W trakcie tego webinaru wyjaśnimy dlaczego bezpieczeństwo aplikacji web jest szczególnie ważne oraz jak zaplanować i skutecznie wdrożyć ich ochronę. Pokażemy też, co się może stać jeżeli ten obszar nie będzie dobrze chroniony.Kod:20minut

Ochrona danych przed cyberprzestępcami staje się coraz większym wyzwaniem, nawet dla firm, które dysponują zespołem ds. bezpieczeństwa. Dlatego warto rozważyć wdrożenie narzędzi automatyzujących najbardziej monotonne i czasochłonne procesy. Są one nieocenione także w firmach, w których zasoby działu IT są ograniczone, a dane (np. osobowe) przetwarzane w aplikacjach internetowych objęte rygorystyczną ochroną prawną, taką jak RODO.

Acunetix Web Vulnerability Scanner to zaawansowana aplikacja pozwalająca sprawdzać dowolną stronę i aplikację webową pod kątem występowania podatności i możliwości przeprowadzania specjalizowanych ataków.

Więcej

Kontakt

ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa, Polska

akbit@akbit.pl

+48 509 465 074

© AKBIT 2003 - 2024 | Polityka Prywatności | Nota prawna