Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności - AKCEPTUJĘ
+48 509 465 074 akbit@akbit.pl

Ochrona danych


Home Blog Varonis Varonis Blog

Varonis pomaga bezpiecznie wdrożyć Copilot dla Microsoft 365.

Varonis i Microsoft nawiązały nową strategiczną współpracę, aby pomóc organizacjom w bezpiecznym wykorzystaniu jednego z najpotężniejszych na świecie narzędzi, zwiększających produktywność — Microsoft Copilot dla Microsoft 365.

Integracja rozwiązania Varonis z Microsoft 365 pomaga klientom w bezpiecznym wdrażaniu sztucznej inteligencji, przy jednoczesnym stałym monitorowaniu i ulepszaniu stanu bezpieczeństwa danych M365 - przed, w trakcie i po wdrożeniu.

Model zabezpieczeń rozwiązania Copilot dla platformy Microsoft 365 opiera się na istniejących uprawnieniach użytkownika platformy M365 w celu określenia, które pliki, wiadomości e-mail, czaty, notatki itp. mogą służyć do generowania odpowiedzi sztucznej inteligencji. Uzupełniając wbudowane funkcje ochrony danych platformy M365, firma Varonis zapewnia klientom inne opcje zarządzania modelem bezpieczeństwa danych organizacji i ich optymalizacji, zapobiegając ujawnieniu danych, zapewniając, że tylko odpowiednie osoby mogą uzyskać dostęp do poufnych danych przez cały czas.

    Dzięki Varonis organizacje mają możliwość:
  • Oceny w czasie rzeczywistym stanu bezpieczeństwa danych Microsoft 365.
  • Odnajdywania i klasyfikacji danych na dużą skalę (w tym treści generowanych przez sztuczną inteligencję).
  • Stosowania etykiet Microsoft Purview Information Protection wymaganych do skutecznego zapobiegania utracie danych (DLP).
  • Egzekwowania kontroli dostępu z najniższymi potrzebnymi uprawnieniami.
  • Monitorowania aktywności dostępu do danych wrażliwych i ostrzegania o nietypowym zachowaniu.
  • Znajdowania i archiwizowania nieużywanych danych.
Varonis eliminuje obawy o to, że nadmierne uprawnienia, współdzielone linki i błędnie oznaczone pliki doprowadzą do niezamierzonego ujawnienia danych. Ponadto, dzięki rozwiązaniu Varonis Athena AI, zbudowanemu na platformie Microsoft Azure OpenAI Service, zespoły bezpieczeństwa mogą używać języka naturalnego do przeprowadzania dogłębnych dochodzeń i analiz ryzyka.
VARONIS chroni firmowe dane przechowywane zarówno w chmurze M365, jak i we własnej infrastrukturze on-premise. Klasyfikuje dane wrażliwe, analizuje uprawnienia i aktywność użytkowników w dostępie do danych. Automatyzuje uszczelnianie uprawnień i reagowanie na podejrzane zachowanie użytkowników, wszystko w jednej konsoli administracyjnej.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do nas sales@akbit.pl i umów się na prezentację.

Varonis jest pionierem w dziedzinie bezpieczeństwa i analizy danych, specjalizującym się w oprogramowaniu do ochrony danych, wykrywaniu i reagowaniu na zagrożenia oraz zapewniania zgodności z przyjętymi standardami.

Więcej

Kontakt

ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa, Polska

akbit@akbit.pl

+48 509 465 074

© AKBIT 2003 - 2024 | Polityka Prywatności | Nota prawna